KOLONIE LETNIE - REWENTON SŁAWA - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

M. Stanecka

plakat kolonie letnie 2022 2Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, poznać fantastycznych przyjaciół oraz ciekawe miejsca? Jedź z nami na kolonię letnią.

Zapewniamy: Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek nad Jeziorem Sławskim. Bardzo dobrą opiekę pedagogiczną. Transport – autokar z klimatyzacją.

W programie:

Wycieczki zagraniczne (Niemcy, Czechy):

1. Sława – Zielona Góra – Łęknica (Park Mużakowski wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Unesco) – Hornow (Fabryka Czekolady) – Gubin – Zielona Góra – Sława.
  2. Sława – NowaSól – Szprotawa – Zgorzelec – Frydlant – Liberec (Aquapark Babylon) – Hradeknad Nisou – Żytawa (Wąskotorowa kolejka Żytawska)  - Zgorzelec – Żagań – Nowa Sól – Sława

Wycieczki po województwie lubuskim:

1. Sława – Świebodzin (Figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata + msza)  – Międzyrzecki Rejon Umocniony  – Zielona Góra.
  2. Sława – ZielonejGóry: StareMiasto, Palmiarnia, winnica (w miaręmożliwości), Planetarium, OgródBotaniczny, NowaSól – Park Krasnala – Sława.
  3. Sława – Głogów – Bytom Odrzański – Sława.

Wodny świat. Nocne wyprawy z „Władcą pierścieni” i Hobbitami. Liczne konkursy, turnieje, gry sportowe, ogniska i dyskoteki.

Nocne wyprawy grozy z Władcą pierścieni i Hobbitami. Liczne konkursy, turnieje i gry sportowe. Ogniska i dyskoteki.

Organizatorem kolonii jest Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki w Elblągu

Oferta skierowana przede wszystkim dl adzieciw wiekuod 7 do 17 lat.

Terminy:

I turnus:01 lipca – 11 lipca 2022 r.

II turnus:13 lipca – 23 lipca 2022 r.

Pełnewyżywienie i zakwaterowanie w Ośrodku Sportu i Wypoczynku Rewenton w Sławie,  ul. Nowosolska 2 b,67-410 Sława, województwo lubuskie, powiat wschowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt - 2 540.00 zł..Brakdofinansowania.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczestników - 21.06.2022 r. (wtorek) o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 – stołówka szkolna (parter).

Pytania kierować:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 55 6258481lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 55 625 84 86.

ZAPISY TRWAJĄ!

plakat_kolonie_letnie_2022_1.jpg