Półzimowisko

 

 

Ferie, ferie i po feriach...

A. Szymaniec

polzimow 2turOstatni dzień półzimowiska za nami! Każdy dzień był inny, wypełniony wieloma atrakcjami: warsztatami artystycznymi, udziałem w eksperymentach i zajęciach profilaktycznych. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałą zabawę! Czekamy na Was w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Półzimowisko z Czwóreczką - nie było czasu na nudę

M. Stanecka

polzimow 1turTydzień ferii już za nami. A my spędziliśmy go w Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu… i wcale tego nie żałujemy! Tu nie było czasu na nudę. Pobyt na półzimowisku, był doskonałą okazją do poznania nowych kolegów i koleżanek z różnych szkół naszego miasta. Podczas udziału w licznych grach i zabawach ruchowych, mieliśmy okazję do integracji podczas Gry francuskiej oraz Kalamburów. Niezapomnianym przeżyciem, był dla nas udział w laserowym paintballu zorganizowanym przez FUN CENTER ELBLĄG.

Czytaj więcej...

Półzimowisko z Czwóreczką

M. Stanecka

SP4   logo1Szanowni Państwo, zgodnie z rekomendacją MEN w Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu, w okresie ferii zimowych dla dzieci z klas I - IV zostanie zorganizowane półzimowisko. Planowany jest podział na dwa pięciodniowe turnusy:

I tydzień: 04.01.2021 r. - 08.01.2021 r.

II tydzień: 11.01.2021 r. - 15.01.2021 r.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 7:30 do 15:30.

Czytaj więcej...