Mała Akademia Językowa SP 4

 

logo MAJ SP4W naszej Małej Akademii Językowej SP4 organizujemy dodatkowe zajęcia językowe dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności językowe, interesują się kulturą krajów anglojęzycznych, a w przyszłości nawet pracą w środowisku międzynarodowym. Zajęcia odbywają się na terenie szkoły, a w dobie pandemii również online. Nasze cele to przede wszystkim poszerzanie zainteresowań i pomoc w przezwyciężaniu barier językowych oraz wzmacnianie wiary we własne kompetencje językowe, a także budowanie doświadczenia posługiwania się językiem obcym jako narzędziem realizacji różnego rodzaju projektów, często w ramach współpracy międzynarodowej.

Regulamin MAJ

Film - MAJ

 

  DMG-20191015-WA0009.jpg DMG-20191015-WA0020.jpg GMG-201812.jpg IMG_0581.jpg IMG_20181217_115338.jpg konferencja 2.png konferencja.png projekt fit to nie kit.jpg


 

International Women’s Day

K. Pedersen

maj dzień kobietDzień Kobiet

Która z nas, drogie Panie, nie lubi kwiatów lub czekoladek? Jest jednak rzecz jeszcze bardziej ukochana przez wszystkie kobiety i kobietki - makijaż! Podkreśla naszą urodę, poprawia samopoczucie, dodaje siły na każdy, nawet najbardziej ponury, dzień, a przede wszystkim może być świetną zabawą. Czy można jednak połączyć make-up i język angielski? Oczywiście! Dziewczęta z Małej Akademii Językowej w ten właśnie sposób spędziły całą godzinę w dniu swojego święta.

Czytaj więcej...

The Valentine’s Poem Competition 2022

K. Pedersen

kartka walentynkowaNadszedł ten jedyny dzień w roku, na który czekają wszyscy zakochani – zakochani szczęśliwie, po kryjomu, od lat lub dopiero od niedawna.

Mała Akademia Językowa tradycyjnie przeprowadza w tym czasie konkurs na najpiękniejszy walentynkowy wiersz po angielsku.

W tym roku przed młodymi poetami pojawiła się nowa trudność: w wierszu koniecznie musiało znaleźć się siedem słów:

Czytaj więcej...

Nagrody w konkursie na kartkę świąteczną po angielsku rozdane!

K. Pedersen

Christmas Card nagrodyPięć studentek prestiżowej Małej Akademii Językowej otrzymało dziś nagrody za grudniowy konkurs na życzenia świąteczne po angielsku. Dyplom, blok do wydrapywanek oraz kolorowe długopisy ufundowało Stowarzyszenie Przyjaciół Czwóreczki. Laureatki to:

Paulina Pawłowska i Wiktoria Danielewicz z klasy 7b;

Paulina Szymańska i Ewa Kobylińska z klasy 7c

oraz Ania Kobylińska z klasy 7d.

Czytaj więcej...

Christmas Card Contest

K. Pedersen

konkurs kartkaIdą Święta i wysyłamy sobie nawzajem mnóstwo kartek świątecznych. Dla tych, którzy mają przyjaciół za granicą, Mała Akademia przygotowała „ściągę" z pisania bożonarodzeniowych kartek. Oto pomysły dziewcząt z Małej Akademii na życzenia po angielsku. 

 

 

Czytaj więcej...