Poczet sztandarowy

Poczet Sztandarowy jest reprezentantem szkoły. Wybierany jest przez Radę Pedagogiczną w czerwcu roku szkolnego poprzedzającego rok służby. Członkami mogą być uczniowie klas szóstych o nienagannej opinii, średniej ocen powyżej 4,75, z zachowaniem - wzorowym lub bardzo dobrym.

Bycie członkiem Pocztu Sztandarowego jest najwyższym zaszczytem i wyróżnieniem, jakiego może dostąpić uczeń szkoły.

Ceremoniał Pocztu Sztandarowego Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Elblągu tutaj...

 

Poczty Sztandarowe naszej szkoły:

Rok szkolny 2021/2022

I skład:

- Martyna Derdowska

- Kornelia Roman

- Oliwier Świecki

II skład:

- Lena Kuczyńska

- Wiktoria Nowicka

- Oliwier Tytek

III skład:

- Amelia Śliwinska

- Lena Lewandowska

- Krzysztof Koźlik/

- Antoni Ficek

poczet sztandarowy.jpg poczet sztandarowy_2.jpg poczet sztandarowy_3.jpg


Rok szkolny 2020/2021

I skład:

- Oliwia Tomankiewicz

- Wiktoria Szwaczyk

- Oskar Koperczak

II skład:

- Martyna Derdowska

- Kornelia Roman

- Oliwier Świecki

III skład:

- Lena Kuczyńska

- Wiktoria Nowicka

- Oliwier Tytek

IV skład:

- Amelia Śliwinska

- Lena Lewandowska

- Krzysztof Koźlik/

- Antoni Ficek

Screenshot_2020-09-17 Elbląska Gazeta Internetowa portEl pl(3).jpg poczet.jpg


Rok szkolny 2019/2020

I skład:

- Inga Wiśniewska

- Zuzanna Sieradzka

- Maciej Rojek

II skład:

- Klaudia Kozioł

- Kamila Słomińska

- Hubert Wikiera

III skład:

- Laura Chlebińska

- Oliwia Tomankiewicz

- Piotr Rybczyński

IV skład:

- Natalia Klucznik

- Karolina Klucznik

- Oskar Koperczak

20190902_075459.jpg 20190927_115734.jpg 20190927_124200.jpg 20191024_172625.jpg 20191108_101503.jpg 20191111_105037.jpg 5d6bb8a2b09ea_o,size,933x0,q,70,h,cf8577.jpg


Rok szkolny 2018/2019

I skład:
- Wojteczek Daria         
- Puzdrowska Emilia
- Zakowicz Oliwer

II skład:
- Wiśniewska Inga
- Słomińska Kamila
- Rybczyński Piotr

III skład:
- Kozioł Klaudia
- Sieradzka Zuzanna
- Rojek Maciej

  20180413_114940.jpg 20180901_095102.jpg 20180901_110041.jpg 20181108_120240.jpg 20190619_112623.jpg IMG_20180917_115825_resized_20180919_064749951.jpg


Rok szkolny 2017/2018

I skład:
- Wojteczek Daria         
- Jocz Natalia
- Kruczyński Bartosz

II skład:
- Puzdrowska Emilia
- Zakowicz Oliwer

III skład:
- Wiśniewska Inga
- Słomińska Kamila
- Rybczyński Piotr

  20160624_092853.jpg 20170623_103028.jpg 20170623_103228.jpg 20170904_094007.jpg 20170917_092622.jpg 20170917_103451.jpg 20171111_120051.jpg


Rok szkolny 2016/2017

I skład:
- Wojteczek Daria                                    
- Jocz Natalia
- Kruczyński Bartosz

II skład:
- Banaś Aleksandra
- Puzdrowska Emilia
- Zakowicz Oliwer

  20160624_092853.jpg 20160624_104459.jpg 20160927_115500.jpg 20160927_115501.jpg 20160927_115608.jpg 20160927_115610.jpg 20170413_115839.jpg 20170413_123513.jpg


Rok szkolny 2015/2016

I skład:
- Budziszewska Martyna                                    
- Szymańska Kinga
- Prokop Wojciech

II skład:
- Przybyszewska Daria
- Rybicka Karolina
- Wachniewski-Zapała Jerzy

  DSC04355.JPG DSC04380.JPG DSC04397.JPG DSC04398.jpg DSC06635.JPG l3.jpg l4.jpg l6.jpg


Rok szkolny 2014/2015

I skład:
- Czapiewska Ewa                                    
- Giszczak Sandra
- Wojciechowski Kacper

II skład:
- Gostkowska Karolina
- Nowicka Martyna
- Rokicki Szymon

  poczet_sztandar1.JPG poczet_sztandar2.JPG poczet_sztandar3.JPG poczet_sztandar4.jpg poczet_sztandar5.jpg poczet_sztandar6.JPG poczet_sztandar7.JPG poczet_sztandar8.JPG


Rok szkolny 2013/2014

I skład:
-Sierżantowicz Karolina                                    
- Nowakowska Natalia
- Ruciński Szymon

II skład:
- Kurzawińska Agnieszka
- Salamon Ola
- Dziąbkowski Sebastian

  poczet_sztandarowy021.JPG poczet_sztandarowy022.JPG poczet_sztandarowy023.JPG poczet_sztandarowy024.JPG poczet_sztandarowy025.JPG poczet_sztandarowy026.JPG poczet_sztandarowy027.jpg poczet_sztandarowy028.jpg


Rok szkolny 2012/2013

I skład:
- Prokop Ola
- Wasiuta Ola
- Meyer Piotrek                                                

II skład:
- Kowieska Martyna
- Dąbrowska Julka

  poczet_sztandarowy017.JPG poczet_sztandarowy018.JPG poczet_sztandarowy019.JPG poczet_sztandarowy020.JPG


Rok szkolny 2011/2012

I skład:
- Juszczyszyn  Ala                                             
- Suszek Daiana
- Kowalski Kuba

II skład:
- Mizerska Ola
- Chomicz Martyna
- Klasa Kamil

  poczet_sztandarowy012.JPG poczet_sztandarowy013.JPG poczet_sztandarowy014.JPG poczet_sztandarowy015.JPG poczet_sztandarowy016.JPG


Rok szkolny 2010/2011

I skład:
- Kempa Klaudia                                             
- Paliwoda Kinga
- Majchrowski Hubert

II skład:
- Rucińska Klaudia 
- Żmuda Daria
- Buźniak Kacper

poczet_sztandarowy006.JPG poczet_sztandarowy007.JPG poczet_sztandarowy008.JPG poczet_sztandarowy009.JPG poczet_sztandarowy010.JPG poczet_sztandarowy011.JPG poczet_sztandarowy029.JPG poczet_sztandarowy030.JPG


Rok szkolny 2009/2010

I skład:
- Tomczyk Paweł                                           
- Kublik Karolina
- Sawicka Karolina

II skład:
- Nawotka Tomasz
- Grabowska Marlena
- Grabowska Patrycja


Rok szkolny 2008/2009

I skład:
- Gołębiewska Karolina                                       
- Wiktorowska Sylwia
- Gajewski Kamil

II skład:
- Pelica Ala
- Tańska Karina
- Konwerski Dominik

  poczet_sztandarowy004.JPG poczet_sztandarowy005.JPG poczet_sztandarowy031.JPG poczet_sztandarowy032.JPG poczet_sztandarowy033.JPG


Rok szkolny 2007/2008

I skład:
- Papierowski Szymon                                      
- Celińska Aleksandra
- Mączkowska Irmina

II skład:
- Lalo Arkadiusz
- Krajewska Klaudia


Rok szkolny 2006/2007

- Pawłowska Paulina   
- Bober Mateusz
- Agata Tomczyk

 

Rok szkolny 2005/2006

- Tańska Karina
- Gołębiewska Gosia   
- Urbański Kuba

 

 Rok szkolny 2004/2005

- Kaznowska Roksana   
- Skowrońska Magda
- Ostrowski Krzysztof

 

  poczet_sztandarowy001.JPG poczet_sztandarowy002.JPG poczet_sztandarowy003.JPG


Elżbieta Frąckiewicz – Schibowska