Debeściaki z SP4 - rok szkolny 2021/22
Ada Piwcewicz (7a), Kacper Brudek (8a) i Staś Zbierzchowski (7c)
II miejsce w regionalnym konkursie wiedzy o Parku Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej
Julia Jastrzębska (2a)
I miejsce w konkursie plastycznym w „Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze”
Liliana Bubniak (4b)
Laureatka konkursu organizowanym przez SIR w Komorowie Żuławskim "KreaTYywnym (a) bądź twórcą"
Maja Mrozińska (6b)
Laureatka konkursu zorganizowanego przez SP 23 w Elblągu „Plastyczna opowieść dotycząca drzewa - jako świadka wydarzeń"
Julia Klimek (4d)
wyróżnienie - Elbląskie Zielone Pytanie Junior
Konkurs plastyczny zorganizowany przez Departament Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Elbląg
Julia Jastrzębska (2a)
laureatka - Elbląskie Zielone Pytanie Junior
Konkurs zorganizowany przez Departament Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Elbląg
Krzysztof Koźlik (8d)
Tytuł Laureata i 9 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie - II RP - historia Polski 1918 - 1945
Bartosz Rokoszny (7d)
I miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8
Wiktor Angelczyk (8c)
II miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8
Martyna Derdowska (8c)
III miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8
Oliwier Tytek (8d)
IV miejsce w wieloboju sprinterskim (2 x 30 m), w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8
Krzysztof Nowak (8a)
V miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8
Angelczyk Wiktor, Domżalski Oskar, Kuliński Patryk, Lawrenc Dorian, Reich Krystian, Szramke Jakub (8c), Scecewicz Gracjan, , Tytek Oliwier, Zgorzelski Karol (8d)
IV miejsce w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w koszykówce
Antoni Mikusek (4b)
Laureat - Elbląskie Zielone Pytanie Junior - 2022 pt.„Żródło energii odnawialnej"
Julia Jastrzębska (2a)
Laureatka - Elbląskie Zielone Pytanie Junior - 2022 pt.„Żródło energii odnawialnej"
Jan Mikusek (1c)
wyróżnienie - Elbląskie Zielone Pytanie Junior - 2022 pt.„Żródło energii odnawialnej"
Maja Mrozińska (6b)
I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-historycznym pt.„Moja Ojczyzna" zorganizowanym przez SP16
Adrianna Piwcewicz (7 a)
Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie
Stanisław Zbierzchowski (7 c)
Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie
Kacper Brudek (8 a)
Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie
Alicja Stefańska (8 d)
Finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie
Miłosz Janicki-Boruch (8 c)
Finalista konkursu przedmiotowego z języka niemieckiegoi organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie
Jakub Baprawski, Czurakowki Tomasz, Filipowicz Maciej, Gujski-Haunert Dominik (7a), Patryk Krzykowski, Bartosz Rokoszny, Jastin Połom (7c), Grzegorz Grochocki (8b)
II miejsce w I Memoriale Andrzeja Rusznickiego w piłce nożnej chłopców
Bartosz Kłosowski i Oscar Chmielewski (5b)
II miejsce w konkursie „Mikołaj Kopernik - życie związane z Warmią” ogłoszonym przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.