Drużyna Energii

I. Sawicka

logo druzyna energii„Drużyna Energii” to ogólnopolski turniej edukacyjno-sportowy skierowany do klas VI i VII szkół podstawowych. W projekcie nie mogło zatem zabraknąć uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu.

Wspólnie z ambasadorami akcji: Krzysztofem Golonką, Bartoszem Ignacikiem, Markiem Citko i Krzysztofem Ignaczakiem oraz jej uczestnikami - uczniami z innych polskich szkół będziemy podnosić swą aktywność fizyczną, dbać o prawidłową dietę, właściwe nawadnianie i odżywianie. A wszystko to przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

Pierwszy krok czwórkowa Drużyna Energii ma już za sobą - nagrany materiał filmowy o sportowym charakterze szkoły, który zakwalifikował nas do gry razem ze 100 innymi szczęśliwcami w całej Polsce. Zapowiada się wspaniała zabawa i nauka. Co tydzień zamierzamy wykonywać ćwiczenia zaproponowane przez ambasadorów. Mamy nadzieję, że podołamy wyzwaniu i starczy nam sił oraz chęci. Z każdych ćwiczeń przygotujemy  filmik, by uzyskać punkty, które przyniosą nam zwycięstwo. Zależy nam na tytule finalisty, gdyż właśnie do tych drużyn przyjedzie ekipa ambasadorów i przeprowadzi wyjątkowy konkurs – turniej sportowych zmagań i wyzwań. Oceniane będą precyzja, powtarzalność i technika, strzały w poprzeczkę i podbijanie piłki siatkowej.

Projekt sponsorowany przez Energę S.A. przy udziale partnera strategicznego New Balance to szansa na rozwój fizyczny, ale także na opanowanie nowoczesnej technologii obecnej we współczesnym życiu. Trzymajcie kciuki za Czwórkę i wspierajcie w pokonywaniu trudności. Wygrana to przede wszystkim zdrowie, więc jest o co walczyć.