• 0_szkola.jpg
  • 1.IMG202101180949271.jpg
  • 1.IMG202101180950061.jpg
  • 1.IMG202101180950300.jpg
  • 1.IMG202101180950301..jpg
  • 1.IMG202101180950302.jpg
  • 1.IMG202101181131541.jpg
  • 1.IMG202101181329361.jpg
  • 1.IMG202101181348281.jpg
  • 20181211_1431001.jpg
  • 20181211_1437461.jpg
  • 20181211_15325311.jpg
  • 20191014_1038001.jpg
  • 20200225_1652491.jpg
  • 20200225_1808261.jpg
  • IMG-20191025-WA00181.jpg

Debeściaki z SP4 - rok szkolny 2020/21

 

dziewczyny 6bWiktoria Danielewicz, Lena Lawrenc, Oliwia Grzymkowska, Paulina Pawłowska, Oliwia Wiśniewska (6 b)

Czołowe miejsca w Turniejach w Tańcu Nowoczesnym


Oskar KOskar Koperczak wraz partnerką (8 a)

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Pomosty” w rywalizacji o Puchar Województwa  


Tymek Lic judokadTymoteusz Lic (8 b)

Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików


Ala 7d.1Ala Stefańska (7d)

I miejsce w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu na Kalendarz Adwentowy w kategorii wiekowej od 12 do 15 lat!


weronika 5aWeronika Brzuszczynska (5 a)

Nagroda w akcji Tydzień Ekologii


Stanisław Z. SP4 Elblag (9)Stanisław Zbierzchowski (6 c)

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym pt. „Szlakiem Mikołaja Kopernika”.


milena 1aMilena Bubniak (1 a)

2 złote medale w II Mistrzostwach w Tańcu Nowoczesnym „Roztańczone Żuławy”


Martyna 6aMartyna Gąsak (6 a)

V miejsce w Międzynarodowym Konkursie „EuroPopContest"


bartek 4 bBartosz Kłosowski (4 b)

srebrny medal na 50 m stylem dowolnym i brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym w V Międzynarodowym Grand Prix Warmii i Mazur w Pływaniu w Olsztynie.


maja 2bMaja Wojciechowska (2 b)

II miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"

 


wiktoriaWiktoria Danielewicz (6 b)

I miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"


Oliwia.WOliwia Wiśniewska (6 b)

II miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"


PaulinaPaulina Pawłowska (6 b)

III miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"


ZuzannaZuzanna Suchocka (6 b)

IV miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"


Amelia 7a1Amelia Śliwińska (7 a)

Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie


Rok szkolny 2019/20

Rok szkolny 2018/19

Rok szkolny 2017/18

Rok szkolny 2016/17

Rok szkolny 2015/16