Debeściaki z SP4 - rok szkolny 2020/21
Wiktoria Danielewicz, Lena Lawrenc, Oliwia Grzymkowska, Paulina Pawłowska, Oliwia Wiśniewska (6 b)
Czołowe miejsca w Turniejach w Tańcu Nowoczesnym
Oskar Koperczak wraz partnerką (8 a)
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Pomosty” w rywalizacji o Puchar Województwa
Tymoteusz Lic (8 b)
Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików
Ala Stefańska (7d)
I miejsce w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu na Kalendarz Adwentowy w kategorii wiekowej od 12 do 15 lat!
Weronika Brzuszczynska (5 a)
Nagroda w akcji Tydzień Ekologii
Stanisław Zbierzchowski (6 c)
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym pt. „Szlakiem Mikołaja Kopernika”.
Milena Bubniak (1 a)
2 złote medale w II Mistrzostwach w Tańcu Nowoczesnym „Roztańczone Żuławy”
Martyna Gąsak (6 a)
V miejsce w Międzynarodowym Konkursie „EuroPopContest"
Bartosz Kłosowski (4 b)
srebrny medal na 50 m stylem dowolnym i brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym w V Międzynarodowym Grand Prix Warmii i Mazur w Pływaniu w Olsztynie.
Maja Wojciechowska (2 b)
II miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"
Wiktoria Danielewicz (6 b)
I miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"
Oliwia Wiśniewska (6 b)
II miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"
Paulina Pawłowska (6 b)
III miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"
Zuzanna Suchocka (6 b)
IV miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca"
Amelia Śliwińska (7 a)
Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie
Weronika Brzuszczynska (5 a)
Nagroda Prezydenta Miasta Elblaga za działania na rzecz ochrony środowiska
Amelia Śliwińska (7 a)
Wyróżnienie w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Departament Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Elblągu
Ala Stefańska (7d)
Laureatka Stypendium Artystycznego Prezydenta
Bartosz Kłosowski
III miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Kolorowe rymy Pana Tuwima i Pana Brzechwy"
Natalia Powroźnik
I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Kolorowe rymy Pana Tuwima i Pana Brzechwy"
Ala Stefańska
II miejsce w województwie w konkursie „Oazy bioróżnorodności Warmii i Mazur" organizowanym przez WMODN w Elblągu.