Wyniki egzaminu na kartę rowerową

M. Stanecka

karta rowerowaW Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu, na przełomie maja i czerwca 2023 r. został przeprowadzony egzamin teoretyczny na kartę rowerową. Celem egzaminu było sprawdzenie wiedzy dzieci dotyczącej znajomości przepisów ruchu drogowego. Egzamin był formą realizacji zagadnień zawartych w programach:

- Miejskiego Centrum BRD Nr 1,

- „Żyj, ucz się i baw bezpiecznie”.

W egzaminie teoretycznym wzięło udział 79 uczniów klas III – VIII, których wiedzę teoretyczną sprawdzono w formie testu. Zdało 60 uczniów.

Natomiast umiejętności praktyczne zostały sprawdzone podczas jazdy na placu manewrowym 06.06.2023 r. W egzaminie wzięło udział 50 uczniów klas III – VIII,  zdało 44  uczniów.

Organizatorem egzaminu byli:

- Małgorzata Stanecka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu.

- Marcin Karwacki - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu.

- Adam Borowiecki - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu.

- st. asp. Agnieszka Kudosz - Komenda Miejska Policji w Elblągu.

Podczas egzaminu odbyło się sprawdzane obowiązkowego wyposażenia roweru w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski „Aktywne Miasta” oraz uruchomienie aplikacji.

Gratuluję!!!

Koordynator MC BRD Nr 1

Małgorzata Stanecka

karta_rowerowa_1.jpg karta_rowerowa_2.jpg karta_rowerowa_3.jpg karta_rowerowa_4.jpg karta_rowerowa_5.jpg karta_rowerowa_6.jpg karta_rowerowa_7.jpg karta_rowerowa_8.jpg karta_rowerowa_9.jpg