Bezpieczna droga do szkoły

M. Stanecka

zyj 37 odblaskiW naszej szkole bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze. W związku z tym 19 września 2012, w ramach programu „Żyj, ucz się i baw bezpiecznie”, odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z przedstawicielem Policji, komisarzem Andrzejem Śliwińskim, na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.

Celem wizyty było przypomnienie najmłodszym jak niezwykle ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, zarówno w czasie przechodzenia przez jezdnię, jazdy na rowerze, rolkach, a także podczas zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci były bardzo aktywne i chętnie odpowiadały na pytania. W prezencie uczniowie otrzymali odblaski oraz maskotkę pancernika przypominającego o podróżowaniu w fotelikach.

odblaski001.JPG odblaski002.JPG odblaski003.JPG odblaski004.JPG odblaski005.JPG odblaski006.JPG odblaski007.JPG odblaski008.JPG odblaski009.JPG odblaski010.JPG