Nauka jazdy na nartach - Zimowisko 2024

M. Stanecka

zimowisko Gliczarów Górny

W tym roku zimowisko odbędzie się w Kwaterach Prywatnych Hyrny u Adriany i Zbigniewa Skupień w terminie: 20 stycznia – 27 stycznia 2024 r.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki w Elblągu KRS 0000536466.

Oferta skierowana przede wszystkim dla dzieci w wieku od  7 do 17 lat.

Ograniczona liczba miejsc - 30.

Zapisy od 20.11.2023 roku.

Zapewniamy: Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek w górach. Bardzo dobrą opiekę pedagogiczną. Profesjonalnych instruktorów. Transport – autobus z klimatyzacją.

W programie: Szkolenie narciarskie w grupach po około 10 osób w zależności od umiejętności. Do dyspozycji stok z wyciągiem orczykowym. W pakiecie koszt wypożyczenia sprzętu, karnetów na wyciąg oraz instruktora. Wycieczka do Zakopanego. Liczne konkursy, turnieje, gry sportowe, ognisko i dyskoteki.

Wymagana legitymacja szkolna.

Pełne wyżywienie i zakwaterowanie w Kwaterach Prywatnych Hyrny u Adriany i Zbigniewa Skupień, ul. Skupniowa 28, 34-425 Biały Dunajec, Gliczarów Górny.

Bardzo dobre warunki – obiekt bezpieczny.

Koszt zimowiska dla dzieci uczestniczacych w nauce jazdy na nartach wynosi: 2390.00 zł.

Koszt zimowiska dla dzieci nieuczestniczacych w nauce jazdy na nartach wynosi: 2020.00 zł.

Ze względu na czas rezerwacji proszę osoby zainteresowane o informację zwrotną na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 55 625 - 84 - 81.

Małgorzata Stanecka