KOLONIA LETNIA - GLICZARÓW GÓRNY

M. Stanecka

kolonieBIAŁY DUNAJEC 2024

W tym roku kolonia odbędzie się w Gliczarowie Górnym w terminie:

07 sierpnia – 18 sierpnia 2024 r.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki w Elblągu KRS 0000536466

Oferta skierowana przede wszystkim dla dzieci w wieku od 7 do 17 lat.

Zapewniamy: Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek w górach. Bardzo dobrą opiekę pedagogiczną. Profesjonalnych przewodników. Transport – autokar z klimatyzacją.

W programie: Liczne wycieczki: Zakopane. Kasprowy Wierch (wjazd kolejką). Morskie Oko. Energylandia. Piesze wycieczki po górach z przewodnikiem. Nocne wyprawy. Liczne konkursy, turnieje, gry sportowe, ogniska i dyskoteki.

Wymagana legitymacja szkolna.

Pełne wyżywienie i zakwaterowanie w Kwaterach Prywatnych Hyrny u Adriany i Zbigniewa Skupień, ul. Skupniowa 28, 34-425 Biały Dunajec, Gliczarów Górny, powiat tatrzański, województwo małopolskie, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo dobre warunki – obiekt bezpieczny.

Koszt – 2 599.00 zł (raty).

Zapisy już trwają.

Pytania kierować -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 55 625 - 84 - 81.

Gliczarów Górny 2024.jpg