Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie dla SP 4 w Elblągu

spz certyfikat kraj10 grudnia 2013 r. podczas uroczystości w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie 13 szkół z całej Polski zostało wyróżnionych Krajowymi Certyfikatami Szkoła Promująca Zdrowie, w tym nasza szkoła – SP 4.  Dyplom uznania na ręce pani dyrektor - Jadwigi Sienkiewicz  wręczył Tadeusz Sławecki, sekretarz stanu w MEN.

Do krajowej sieci szkół promujących zdrowie należą obecnie 104 placówki z całego kraju. Jest to zaszczyt dla naszej szkoły, a jednocześnie zobowiązanie do tworzenia i upowszechniania działań służących promocji zdrowia w naszym regionie oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi szkołami w Polsce.

spz_certyfikat001.JPG spz_certyfikat002.JPG spz_certyfikat003.JPG spz_certyfikat004.JPG