Nauka jazdy na nartach - Zimowisko 2023

M. Stanecka

zimowisko Nowy TargW tym roku zimowisko odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym "GROŃ-PLACÓWKA" K/BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ, w terminie: 27 stycznia -  04 lutego 2023 r.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki w Elblągu KRS 0000536466

Oferta skierowana przede wszystkim dla dzieci w wieku od 7 do 17 lat.

Ograniczona liczba miejsc - 20.

Zapewniamy: Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek w górach. Bardzo dobrą opiekę pedagogiczną. Profesjonalnych instruktorów. Transport – bus z klimatyzacją.

W programie: Szkolenie narciarskie w grupach po około 10 osób w zależności od umiejętności przez 3 godziny dziennie. Do dyspozycji stok dla początkujących z wygodnym wyciągiem taśmowym oraz wyciąg orczykowy z dwoma trasami zjazdowymi - niebieską dla średniozaawansowanych i czerwoną dla dobrze jeżdżących. W pakiecie koszt wypożyczenia sprzętu oraz karnetów na wyciąg. Wycieczka do Zakopanego. Liczne konkursy, turnieje, gry sportowe, ognisko i dyskoteki.

Wymagana legitymacja szkolna.

Pełne wyżywienie i zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym "GROŃ-PLACÓWKA", ul. Kobylarzówka 76, 34-406 Groń k/Białki Tatrzańskiej.

Bardzo dobre warunki – obiekt bezpieczny.

Koszt zostanie podany w późniejszym terminie.

Zapisy od 02.11.2022 r.

Pytania kierować -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 55 625 - 84 - 81.

Zimowisko Białka Tatrzańska.jpg