Będziemy mieli gościa!

P. Parzych

pisarka Wioletta P.Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do naszej szkoły 18.11.2021 r. zawita autorka książek dla dzieci i dorosłych - WIOLETTA PIASECKA. Na autorskim spotkaniu nasz gość zdradzi nam tajniki swojej pracy i odpowie na pytania dotyczące jej książek i ich bohaterów. Wydarzenie realizowane jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu:

- z klas 1-3 – proszone są o wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką pt. „Jak to jest być pisarzem?” i zaniesienie jej do biblioteki szkolnej,

- z klas 4-8 – wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie w nim zawarte „Czy każdy może zostać pisarzem? Dlaczego/ Dlaczego nie?”

Jest to niesamowita okazja do rozpoczęcia swojej czytelniczej przygody! Na spotkaniu będzie możliwość otrzymania autografu i/ lub zakupu książki autorki (20 zł).

Na prace i formularze czekamy do 16.11.2011r.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

książki.PNG książki_2.PNG książki_3.PNG książki_4.PNG książki_5.PNG