Odkrywamy sekrety wody z Małą Politechniką SP 4

K. Helta

politechnika   sekrety wodyDrugie zajęcia z Małej Politechniki SP 4 już za nami. Przeprowadzono „wykłady" pod tytułem „Sekrety wody", a nasi Mali Studenci dowiedzieli się, co to dyfuzja czy napięcie powierzchniowe. Każde dziecko wykonało swój model cząsteczki wody.

Zajęcia przeprowadzono w ramach dofinansowania z Budżetu Obywatelskiego.

politechnika - sekrety wody.jpg politechnika - sekrety wody_10.jpg politechnika - sekrety wody_11.jpg politechnika - sekrety wody_12.jpg politechnika - sekrety wody_13.jpg politechnika - sekrety wody_14.jpg politechnika - sekrety wody_15.jpg politechnika - sekrety wody_16.jpg politechnika - sekrety wody_17.jpg politechnika - sekrety wody_18.jpg politechnika - sekrety wody_19.jpg politechnika - sekrety wody_2.jpg politechnika - sekrety wody_20.jpg politechnika - sekrety wody_21.jpg politechnika - sekrety wody_22.jpg politechnika - sekrety wody_23.jpg politechnika - sekrety wody_24.jpg politechnika - sekrety wody_25.jpg politechnika - sekrety wody_26.jpg politechnika - sekrety wody_3.jpg politechnika - sekrety wody_4.jpg politechnika - sekrety wody_5.jpg politechnika - sekrety wody_6.jpg politechnika - sekrety wody_7.jpg politechnika - sekrety wody_8.jpg politechnika - sekrety wody_9.jpg