Kodowanie z Małą Politechniką SP 4

E. Barcikowska-Bielska

Mała Politechnika kodowanieOd września w naszej szkole realizujemy zajęcia dla dzieci z przedszkoli i klas 1-3 elbląskich podstawówek w ramach programu „Mała Politechnika SP 4”. Tym razem zabraliśmy naszych gości w świat kodowania. Dzięki udziałowi w zajęciach mieli okazję potrenować planowanie, wyobraźnię, koncentrację, uwagę, znajomość układu współrzędnych oraz orientację w przestrzeni. Wszystko z wykorzystaniem specjalnej maty do kodowania i pomocy dydaktycznych, które mogliśmy zakupić dzięki dofinansowaniu z Budżetu Obywatelskiego.

Kolejne zajęcia w ramach cyklu odbędą się już w najbliższy czwartek 7 października oraz we wtorek 12 października. Zapraszamy serdecznie!