Jeśli nie Piekarczyk, to co…?

K. Pedersen

rycerzCzy Elbląg ma jeszcze inne legendy niż ta o sławnym Piekarczyku? Okazuje się, że na całe szczęście ma. I to niejedną. Na szczęście, ponieważ rycerze Małej Akademii mierzą się aktualnie z nie lada wyzwaniem - muszą stworzyć komiks na podstawie jakiejś regionalnej legendy. A że to nie byle jaka drużyna, więc podeszli do zadania ambitnie. Stworzą komiks nie o jednej, a o trzech legendach. Oczywiście, wszystko po angielsku!

Przypomnijmy, iż w projekcie „Między nami regionami” biorą udział uczniowie z trzech klas siódmych naszej szkoły: 7b, 7c i 7d. Na niedawnym spotkaniu online podzielili się na trzy podgrupy:

Ania, Bartek i Róża z 7d

Wiktoria, Paulina i Lena z 7b

Julia, Ewa, Michalina, Lila i Paulina z 7c

Każda grupa wybrała legendę, nad którą będzie pracować. Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, że była mowa o Krzyżakach, o czarnoksiężniku i… Zresztą wszystkiego dowiecie się w swoim czasie!

komiks_1.jpg komiks_2.jpg komiks_3.jpg