Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

B. Sawicka

budżet miasteczko roweroweMiejskie Centrum BRD Nr 1 przy Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Moje wymarzone miasteczko rowerowe”. Głównym celem konkursu jest zainteresowanie elblążan głosowaniem w Budżecie Obywatelskim. W tegorocznej edycji zgłoszono inicjatywę budowy Edukacyjnego Miasteczka Rowerowego przy ul. Mickiewicza.

Ma ono służyć dzieciom i młodzieży w poznawaniu przepisów ruchu drogowego i nauce jazdy na rowerze, a dzięki temu zwiększyć bezpieczeństwo na drogach. Edukacyjne Miasteczko Rowerowe przy ul. Mickiewicza jest projektem ogólnomiejskim inwestycyjnym.

Jego realizacja urozmaici ofertę rekreacyjną parku im. Gen. Nieczui - Ostrowskiego. Może na nie zagłosować każdy mieszkaniec Elbląga.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 0 – VIII oraz dzieci z przedszkoli (5 i 6- latki). Prace w formacie A3  wykonane techniką rysunku, wydzieranki, wyklejanki lub farbami należy przesłać lub dostarczyć do 15.10.2020 r. do sekretariatu Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Mickiewicza 41, 82 – 300 Elbląg.

Patronat nad konkursem objęli: WORD w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Więcej informacji w regulaminie: (załącznik-regulamin)

Miasteczko RD2021.jpg