Ekologiczne inspiracje w SP4

Admin

plakat naturalnie ElblagW naszej szkole postawę ekologiczną pielęgnujemy codziennie. W tygodniu 13-17 bieżącego miesiąca nasze działania przybrały na intensywności. Inspirowaliśmy się do bycia EKO. Cała społeczność uczniowska na godzinie wychowawczej i innych przedmiotach zastanawiała się jak poprawić jakość naszego środowiska naturalnego, a co za tym idzie jakość NASZEGO ŻYCIA odpowiadając na pytania:

Jak prawidłowo segregować śmieci?

W jaki sposób ograniczyć używanie plastiku?

Jak oszczędzać wodę?

Jak nie marnować jedzenia?

Dlaczego warto pić kranówkę?

To było nasze pięciodniowe CZWÓRECZKOWE WYZWANIE EKOLOGICZNE, które odrobiliśmy na medal, a to dlatego, że we wtorek 21 lutego Pani Dyrektor wraz z przedstawicielami klas odebrali trzecią nagrodę w konkursie plastycznym promującym postawy ekologiczne.

GRATULUJEMY!

TAK TRZYMAĆ!