• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg

Inka wspomnienie bohatera

J. Rucińska

Inka wspomnienie bohateraInka - Danuta Siedzikowna wspomnienie sanitariuszki Żołnierza Niezłomnego. Udział klasy w warsztatach, zorganizowanej przez IPN w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu. Wspominaliśmy ważną postać, wzór do naśladowania dla Polaków. Sanitariuszkę AK. Działania w ramach ogólnopolskiej akcji Szkoła Pamięta 2022. Teorię, wiedzę historyczną połączyliśmy z praktyką. Wcielając się w postać Inki, uczyliśmy się udzielania pierwszej pomocy, resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Otrzymaliśmy niezbędne wskazówki i wiedzę wraz z wyposażeniem w apteczkę podręczną. Teraz stanowimy drużynę Inki.

Szkoła Pamięta

Inka- wspomnienie bohatera_11.jpg Inka- wspomnienie bohatera_12.jpg Inka- wspomnienie bohatera_13.jpg Inka- wspomnienie bohatera_14.jpg Inka- wspomnienie bohatera_16.jpg Inka- wspomnienie bohatera_17.jpg Inka- wspomnienie bohatera_18.jpg Inka- wspomnienie bohatera_19.jpg Inka- wspomnienie bohatera_20.jpg Inka- wspomnienie bohatera_21.jpg Inka- wspomnienie bohatera_22.jpg Inka- wspomnienie bohatera_23.jpg Inka- wspomnienie bohatera_24.jpg Inka- wspomnienie bohatera_25.jpg Inka- wspomnienie bohatera_26.jpg Inka- wspomnienie bohatera_27.jpg