Mini Festiwal Myślenia Krytycznego w SP 4

E. Łomnicka

mini festiwal 4kOd 4 do 8 kwietnia odbędzie się w naszej szkole Mini Festiwal Myślenia Krytycznego. Wzorem ubiegłego roku w tym tygodniu nauczyciele z zespołu wdrożeniowego MK będą na swoich lekcjach stosowali rutyny MK, które uczniowie już znają i z którymi pracują, a uczniowie zaprezentują potem innym efekty swojej pracy. Krytyczne myślenie to jedna z najważniejszych, oprócz komunikacji, kooperacji, i kreatywności (4K), kompetencji XXI wieku. To przede wszystkim sprawdzanie faktów i odróżnianie ich od opinii. To narzędzia do tego, by uczniom łatwiej było się uczyć oraz by stali się samodzielni i odpowiedzialni.

mini_festiwal_4k_1.jpg mini_festiwal_4k_2.jpg mini_festiwal_4k_3.jpg mini_festiwal_4k_4.jpg mini_festiwal_4k_5.jpg