Dzień Świętego Patryka

K. Pedersen

koniczynaW tym roku 17 marca obchodziliśmy największe irlandzkie święto nieco inaczej. Każda klasa IV-VIII wzięła udział w specjalnym quizie Kahoot o tematyce irlandzkiej. Co to jest shamrock? Jaka jest najpopularniejsza irlandzka potrawa? Co może zrobić Wam złośliwy leprechaun, jeżeli 17 marca zapomnicie ubrać się na zielono? Uczniowie musieli zmierzyć się z takimi oraz podobnymi pytaniami. Zwycięzca z każdej klasy otrzymał specjalną koniczynkę, która daje dodatkowe nieprzygotowanie z angielskiego – do wykorzystania do końca tego roku szkolnego.

A oto lista zwycięzców:

Maciek Sławiński, Kuba Krupa, Julia Klimek, Olek Kępiński, Nikodem Pietrulewicz, Grzesiek Lamp, Marek Badowski, Julia Kossowska, Tomek Grajoszek, Nikola Dutkiewicz, Nikodem Citowicz, Konrad Popek, Adrian Karluto, Gracjan Scecewicz

Gratulujemy serdecznie!

Dzień Świętego Patryka_1.jpg Dzień Świętego Patryka_2.jpg Dzień Świętego Patryka_3.jpg