Różowa skrzyneczka

J. Rucińska

logo   różowa skrzyneczkaOd stycznia w naszej szkole funkcjonuje różowa skrzynka w toaletach dziewcząt. Jest to akcja ogólnopolska, której celem jest upowszechnienie dostępu do bezpłatnych środków higieny w szkole. Pomysłodawcą jest Samorząd Uczniowski. Skrzyneczka nie powinna być pusta, więc zachęcamy do jej uzupełniania; „weź, jeśli potrzebujesz, zostaw, jeżeli masz nadmiar”. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom młodych dziewcząt.

Więcej o programie przeczytacie tutaj.