• Z życia szkoły_0.jpg
 • Z życia szkoły_00.jpg
 • Z życia szkoły_1.jpg
 • Z życia szkoły_2.jpg
 • Z życia szkoły_3.jpg
 • Z życia szkoły_4.jpg
 • Z życia szkoły_5.jpg
 • Z życia szkoły_6.jpg
 • Z życia szkoły_7.jpg
 • Z życia szkoły_8.jpg
 • Z życia szkoły_9.jpg
 • Z życia szkoły_10.jpg
 • Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg

SP 4 „Szkołą Uczącą Myślenia Krytycznego”

E. Łomnicka

certyfikat SP4 szkołą uczacą KMNasza szkoła wkroczyła w drugi etap projektu 4K i tym samym jest jedną z kilkudziesięciu certyfikowanych szkół w Polsce uczących myślenia krytycznego. Nauczyciele biorą udział w kilkuletnim projekcie, szkolą się po to, by pomóc naszym uczniom efektywnie się uczyć. 4K to krytyczne myślenie, komunikacja, kooperacja, kreatywność. Projekt ten jednak najwięcej uwagi poświęca krytycznemu myśleniu jako fundamentowi wszystkich innych kompetencji. Uczniowie, pracując narzędziami krytycznego myślenia uczą się treści z podstawy programowej - sami ją przetwarzają, aktywnie działają  i lepiej zapamiętują.

Wartością dodaną wdrażania myślenia krytycznego jest uświadomienie sobie, że istnieją skuteczniejsze, efektywniejsze metody niż te z tradycyjnej szkoły.

Wspólnie zmieniajmy polską edukację!

Więcej informacji: 

zobacz...

zobacz...

zobacz...

SP4 szkołą uczacą KM_1.jpg SP4 szkołą uczacą KM_2.jpg SP4 szkołą uczacą KM_3.jpg SP4 szkołą uczacą KM_4.jpg SP4 szkołą uczacą KM_5.jpg SP4 szkołą uczacą KM_6.jpg SP4 szkołą uczacą KM_7.jpg SP4 szkołą uczacą KM_8.jpg SP4 szkołą uczacą KM_9.jpg