• Z życia szkoły.jpg
  • Z życia szkoły_15.jpg

Podziękowania i gratulacje!!!

M. Mizerski

ZUO podsumowanie konkursuCzas na podsumowanie XXV edycji Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów organizowanego przez ZUO w Elblągu.
W tym roku zdobyliśmy nagrody aż w trzech kategoriach. W kategorii Edukacja ekologiczna zajęliśmy I miejsce i otrzymaliśmy główną nagrodę.

Za selektywną zbiórkę odpadów przyznano nam III miejsce.

Dodatkowo wyróżniony został film naszej uczennicy Mai Mrozińskiej „Z puszką aluminiową w nieskończoność”.
Oczywiście ten wielki sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania całej społeczności szkolnej: rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy, gratulujemy, a zarazem zachęcamy do zbiórki nakrętek, baterii oraz puszek w tym roku szkolnym.

Mamy nadzieję na równie dobry wynik.

1_ZUO_podsumowanie.jpg 2_ZUO_podsumowanie.jpg 3_ZUO_podsumowanie.jpg 4_ZUO_podsumowanie.jpg 5_ZUO_podsumowanie.jpg dyplom_ZUO_1.jpg dyplom_ZUO_2.jpg dyplom_ZUO_3.jpg