• Z życia szkoły.jpg
 • Z życia szkoły_1.jpg
 • Z życia szkoły_2.jpg
 • Z życia szkoły_3.jpg
 • Z życia szkoły_4.jpg
 • Z życia szkoły_5.jpg
 • Z życia szkoły_6.jpg
 • Z życia szkoły_7.jpg
 • Z życia szkoły_8.jpg
 • Z życia szkoły_9.jpg
 • Z życia szkoły_10.jpg
 • Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg

Mistrzostwa Polski w Rummikub

E. Borkowska

Ewa i Staś1W czwartek 21.10.21 r. wzięliśmy udział w Mistrzostwach Polski Rummikub w Sztumie. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Ewa Kobylińska i Staś Zbierzchowski. Rywalizacja z dwudziestoma szkołami z całej Polski była zacięta, niestety tym razem nie wróciliśmy z miejscami na podium. Za rok znów będziemy startować - może wtedy los się do nas uśmiechnie?!

 

Ewa i Staś.jpg