Zmarł Henryk Stella, dawny Dyrektor SP 4

E. Frąckiewicz- Schibowska

Henryk StellaZ głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po długiej i ciężkiej chorobie, odszedł od nas na zawsze nasz Kolega i długoletni Dyrektor SP 4 - Henryk Stella. Był nauczycielem matematyki, wychowawcą i przede wszystkim wyjątkowym człowiekiem. W latach 1975 - 1986 pełnił funkcję dyrektora SP 4. Wcześniej w latach 1973 - 1975 był wicedyrektorem. To tu z pasją i zaangażowaniem uczył kolejne pokolenia dzieci i młodzieży. Odszedł wspaniały człowiek o wielkim sercu, który zawsze służył pomocą i dobrym słowem.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się wystawieniem trumny w kościele przy ulicy Warszawskiej w Elblągu we wtorek (28.09) o godzinie 12. Po mszy Henryk Stella spocznie na cmentarzu Agrykola. Rodzinie zmarłego składamy serdeczne wyrazy współczucia od całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu.

Cześć Twojej Pamięci!