mLegitymacja w naszej szkole!

K. Ogórek

mLegitymacjaW naszej szkole jest możliwość wyrobienia dla uczniów mLegitymacji na smartfona. Co to takiego? To standardowa legitymacja, ale wyświetlana na telefonie w aplikacji mObywatel. Dzięki mLegitymacji nie umknie Ci żadna zniżka na bilety do kina lub komunikację miejską, gdy zapomnisz papierowej wersji dokumentu. Aby korzystać z mLegitymacji należy udać się do sekretariatu i złożyć wniosek (wypełniony i podpisany przez rodzica!) o wygenerowanie kodu QR. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć zdjęcie legitymacyjne. Jeśli nie posiadasz takiego zdjęcia, nic nie szkodzi! Możesz wykonać je samodzielnie swoim telefonem i skorzystać z kreatora zdjęć do mLegitymacji.

Kreator zdjęć do mLegitymacji jest bezpłątny i działa, jako strona interentowa dostępna: kliknij tutaj.

Na telefon należy pobrać aplikację Obywatel dodać dokument (legitymacja szkolna) następnie zeskanować wygenerowany przez sekretariat kod QR lub wprowadzić kod rejestracyjny.

mLegitymacja1.jpg mLegitymacja2.jpg