Kiermasz Ozdób Świątecznych!

S. Zbierzchowski

SP4   logo1Szkolna Rada Rodziców wraz z Gronem Pedagogicznym zaprasza wszystkich uczniów, rodziców, członków rodzin i pracowników szkoły do współtworzenia Kiermaszu Ozdób Wielkanocnych poprzez przygotowanie ozdób i udział w ich licytacji, zakupie Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na organizację Gali Najlepszych Uczniów SP4 oraz (jeśli będzie to odpowiednia kwota) zakup dwóch stołów do ping ponga (dla klas młodszych i starszych).

Ozdoby prosimy przynosić do szkoły wchodząc wejściem od boiska i zostawiać w specjalnie przygotowanym do tego koszyku koło świetlicy (mogą być podpisane). Z racji edukacji hybrydowej i panujących obostrzeń kiermasz odbędzie się, tak jak w zeszłym roku w formie internetowej licytacji w dniach  24 - 31 III.
Serdecznie zachęcamy i z góry dziękujemy za zaangażowanie.

Szkolna Rada Rodziców