„Szkoła ucząca myślenia krytycznego”

E. Łomnicka

webinar17 marca o godz. 18:00 odbędzie się specjalny webinar online dla Rodziców szkół, które przystąpiły do projektu „Szkoła ucząca myślenia krytycznego".

Informacje od organizatora.
Podczas zamkniętego spotkania:

- wyjaśnimy Państwu w sposób prosty i przejrzysty, dlaczego polska szkoła potrzebuje zmiany,
- przestawimy wizję nowoczesnej szkoły i edukacji,
- wyjaśnimy, jak szkoła będzie się zmieniała oraz jak rodzice mogą wesprzeć ten proces, aby zapewnić jak najlepszy start swoim dzieciom,
- wyjaśnimy również, czym jest myślenie krytyczne oraz dlaczego uznawane jest na świecie za najważniejszą kompetencję, która powinna być rozwijana w każdej szkole na świecie.

Nasze spotkanie będzie w wersji online, w bezpiecznej zamkniętej przestrzeni - na to spotkanie wejdą tylko osoby, które zarejestrowały się na naszej stronie. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wysoką jakość spotkania, możliwość zadawania pytań na chacie.
Aby wziąć udział w spotkaniu nie potrzebują Państwo ani kamery, ani mikrofonu - tylko komputer.

Zachęcamy do obejrzenia tego webinaru wspólnie ze swoimi dziećmi.

Spotkanie poprowadzi Pan Maciej Winiarek, m.in. ekspert, trener myślenia krytycznego, który sprowadził je do Polski 15 lat temu i od tego czasu szkoli nauczycieli (prawie 10 tyś.), rodziców, uczniów.

Poniżej link do strony umożliwiającej rejestrację na webinar:

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Jeśli są Państwo zainteresowani tematem, to możecie znaleźć więcej informacji na www.mysleniekrytyczne.edu.pl