Uczestnictwo szkoły w konkursie sportowym

K. Szczęsna

konkurs kroki1Nauczyciele Wychowania Fizycznego zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji sportowej Pho3nix Active School, która ma na celu poruszyć dzieci oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. Dla najaktywniejszych dzieci z trzech najlepszych szkół w kraju przewidziane są atrakcyjne nagrody w ramach „Konkursu na największą liczbę kroków”. Pomiar kroków odbywać się będzie w dniach od 6 do 14 kwietnia 2021 roku.

Od marca dostępna jest dla uczniów aplikacja mobilna Pho3nix Kids do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę Pho3nix Kids”.

Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza!

Od marca dostępne w aplikacji są również dodatkowe wyzwania sportowe, które pozwolą uczniom wygrać atrakcyjne nagrody.

Szczegóły udziału w konkursie i sposobu pobrania aplikacji mobilnej Pho3nix Kids przesłane będą w wiadomościach Librus.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

konkurs_kroki.jpg