• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg
 • Z życia szkoły_28.jpg

Ruszamy z projektem „Złote Szkoły NBP”!

P. Parzych, J. Rucińska

logo zlote szkolyRenta? Emerytura? Oszczędzanie? ZUS? - A co to właściwie jest? Chyba mnie to nie dotyczy… Nic bardziej mylnego- ochrona finansowa zaczyna się już przed naszymi narodzinami. Aby zgłębić te pojęcia i zaznajomić naszych uczniów z tymi nieziemskimi zagadnieniami postanowiliśmy wziąć udział w Innowacji / Konkursie Ekonomicznym Narodowego Banku Polskiego.

Drużyny z klas 7 i 8 utworzyły skład GIGANTÓW FINANSOWYCH realizujących program skierowany do środowisk szkolnych. Jego ideą jest aktywizowanie nauczycieli i uczniów do podejmowania działań kształtujących kompetencje ekonomiczne. Jest to projekt interdyscyplinarny, a jego tematyka będzie realizowana na lekcjach matematyki, geografii, j. angielskiego i godzinach wychowawczych.

Pierwsze zadanie Gigantów wykonane!

Uczestnicy konkursu z klas 7 i 8 wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym online przeprowadzonym przez naszego koordynatora - panią Joannę Rucińską. Młodzież poznała podstawowe zasady i harmonogram projektu. Zostały przydzielone pierwsze zadania: komiks, plakat i krótki filmik o instytucji ZUS. Ciekawe, które przypadną Wam do gustu.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom.


0_logo1.jpg 1.jpg 2.jpg slajd- I spotkanie informacyjne.jpg