Eksperyment w matematyce

I. Dorozko

plakat EFS3Ruszyła rekrutacja do projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Matematyka - indywidualizacja i eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej”. Celem projektu jest zwiększenie kompetencji matematycznych i umiejętności naukowo-technicznych 700 uczniów z 15 elbląskich szkół podstawowych (w tym również z naszej szkoły) z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania, w tym metody eksperymentu, poprzez organizację zajęć rozwijających kompetencje matematyczne i uzdolnienia uczniów oraz...

doposażenia bazy dydaktycznej szkół w pomoce i sprzęt, a także podniesienie kwalifikacji 80 nauczycieli w zakresie rozwijania umiejętności matematycznego myślenia i pracy metodą eksperymentu w okresie 01.10.2019 r. - 30.09.2022 r.

Wszystkich zainteresowanych rodziców uczniów klas II i III zachęcamy do rekrutacji, która potrwa od 25.01.2021 r. do 5.02.2021 r.. Formularz rekrutacyjny, regulamin i harmonogram rekrutacji znajdziecie Państwo poniżej. Wypełnione arkusze mogą dzieci przekazać wychowawcy lub można wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do szkoły.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcje

Nowy harmonogram rekrutacji

Formularz rekrutacyjny