Rok szkolny 2019/2020
L.p. |
Tytuł konkursu, rodzaj zawodów sportowych, organizator |
Osiągnięcia Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący uczniów |
I PÓŁROCZE |
|||
KONKURSY SZKOLNE |
|||
1. |
Szkolny konkurs plastyczny „Ja uczestnik ruchu drogowego |
I miejsce- Zuzanna Ślubowska |
A. Bzdok |
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE /MIEJSKIE |
|||
2. |
Międzyszkolny konkurs literacki „Nauczyciel - przyjaciel dzieci” |
Wyróżnienie - Lena Czemerys |
A. Grabowska |
3. |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny Na Drodze” |
I miejsce- Natalia Kaniewska |
A. Bzdok |
4. |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny Na Drodze” |
wyróżnienie Anastazja Stefańska kl. 1a |
A. Szwonek |
5. |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny Na Drodze” |
II miejsce Lena Kęska kl. 1b |
Z.Zarzeka |
6. |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny Na Drodze” |
I miejsce - Oliwia Brzostko I miejsce - Dominik Krupiński I miejsce - Antoni Mikusek |
A. Dorsz |
7. |
“Na Barykady”- Międzyszkolne Koło Historyczne/ Muzeum Archeologiczno- Historyczne |
kl. 3a oraz kl. 4a |
M. Stanecka J. Rucińska |
8. |
Międzyświetlicowy konkurs "Przytulanka z gałganka" SP nr 18. |
Wyróżnienie Natalia Szuszman klasa IIIa. |
J. Słomczyńska |
9. |
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny “Projekt Runway” SP nr 6. |
III miejsce drużynowe: Kamińska Maja IIc Witkowska Zuzanna IIc Witkowska Amelia IIIc |
J. Słomczyńska |
10. |
Międzyszkolny konkurs plastyczny “Wędrówki po Polsce - Elbląg w barwach jesieni”. Organizator SP 8. |
Wyróżnienie - Natalia Powroźnik, klasa III a |
M. Stanecka |
11. |
Międzyszkolny konkurs plastyczno - literacki „Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny Na Drodze” |
I miejsce kategoria hasło - Jakub Piotrowicz, klasa III a |
M. Stanecka |
12. |
III Międzyszkolna Wieczornica Historyczno – Recytatorska „Przetrwała w sercach i w wierszach…” |
Paulina Pawłowska - wyróżnienie Kinga Wojteczek - wyróżnienie |
E. Łomnicka |
13. |
Międzyświetlicowy Konkurs Piernikowy „Entliczek Pentliczek Najlepszy Pierniczek ”. |
Wyróżnienie: Lena Czemerys, Kornel Cherek. III miejsce Maja Budziszewska II miejsce: Adrian Kępski I miejsce Bartosz Kłosowski |
A.Grabowska J. Słomczyńska |
14. |
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny organizowanym przez SP 25 „Świąteczne anioły”. |
Wyróżnienia: Wojtas Nadia, Tacka Aleksandra, Bożym Maria, Kłosowski Bartosz, Czemerys Lena. |
A.Grabowska J. Słomczyńska |
15. |
Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki “Jesienna baśń” |
nagroda dla uczennicy klasy 5c Ewy Kobylińskiej ( tylko taka informacja na dyplomie i nagroda rzeczowa) |
E. Łomnicka |
16. |
Międzyszkolny konkurs plastyczny “Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” SP w Gronowie Górnym |
II miejsce- Agata Olbryś |
E. Komorowska |
17. |
Potyczki Historyczne- kampania wrześniowa 1939r. org. W- M Biblioteka Pedagogiczna |
kl. 8a- Hubert Wikiera kl. 8a- Konrad KoperczakI I i III MSC |
J. Rucińska |
18. |
Potyczki Historyczne-Gra o Niepodległość org. W- M Biblioteka Pedagogiczna |
kl. 8a- Konrad Koperczak kl. 8a- Hubert Wikiera |
J. Rucińska |
19. |
Nagroda Prezydenta za działalność ekologiczną |
Jakub Piotrowicz klasa 3a |
M. Stanecka M. Mizerski E. Barcikowska - Bielska |
20. |
Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej- wyróżnienie (27.09.)org. Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego |
wyróżnienie 1 szkoły elbląskiej |
nauczyciele Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki |
21. |
III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej “Ojczyzno ma…” |
Wyróżnienie w kategorii klas IV-VIII Lilianna Biller kl.V |
I.Świerżewska |
22. |
Konkurs wokalny Zimowe Melodie (wojewódzki). Organizator: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku |
I miejsce Wiktoria Jówko, Alicja Knak, Natalia Powroźnik, N. Szuszman, L. Waszewska, Z. Żuchowska |
M. Stanecka |
23. |
Wojewódzki Konkurs z Biologii - organizator WM KO w Olsztynie |
zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego jednej uczennicy - Kamila Słomińska kl. VIIIb |
M. Pruszak |
24. |
Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego - organizator WM KO w Olsztynie |
Kamila Słomińskiej kl. VIIIb - finalista konkursu |
R. Dmowski |
25. |
Wojewódzki konkurs WM ODN na poster szkoły pt “Każda szkoła ma swoją historię” |
Tytuł Laureata - Inga Wiśniewska, Zuzanna Sieradzka |
E. Frąckiewicz, I. Dorożko |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE/ MIĘDZYNARODOWE |
|||
26. |
Ogólnopolski konkurs plastyczny: Moje prawa - ważna sprawa. |
wyróżnienie Lena Janiszewska |
A.Szwonek |
27. |
Młodzi Głosują- Centrum Edukacji Obywatelskiej - program ogólnopolski |
dyplomy do końca XI ( uczn kl. 8a-8c) Wyróżnienia- 12 dyplomów dla uczniów za uczestnictwo, dyplom dla szkoły oraz n-la |
J. Rucińska |
28. |
Konkurs ogólnopolski Program „Szkolne przygody Gangu Słodziaków” |
Wyróżnienie klasy III a |
M. Stanecka |
29. |
“Być jak Ona. 4 edycja”- Fundacja Honor Pomagania Dzieciom- Ogólnopolski konkurs historyczny |
I miejsce w Polsce: Inga Wiśniewska i Justyna Kopka - 8b, Natalia Daniszewska 6b nagroda -wyjazd edukacyjny do Zakopanego w maju 2020 r. |
J.Rucińska, E.Frąckiewicz |
30. |
Młodzi Głosują- Centrum Edukacji Obywatelskiej |
dyplomy 12 uczniów |
J. Rucińska |
II PÓŁROCZE |
|||
KONKURSY REJONOWE POWIATOWE/WOJEWÓDZKIE |
|||
1. |
Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki - organizator WM KO w Olsztynie |
finalista Dominik Puzdrowski |
E. Krause |
2. |
Wojewódzki konkurs biologiczny KO |
laureatka Kamila Słomińska VIII b |
M. Pruszak |
3. |
Wojewódzki konkurs dendrologiczny |
finaliści Laura Chlebińska 8a, Karolina Klucznik 7b, Oskar Koperczak 7a |
M. Pruszak |
4. |
Konkurs literacko-plastyczny “Żołnierze Niezłomni” 1. Konkurs plastyczny „Las domem Bohaterów” 2.Konkurs literacki „Ideały wolności, niezawisłości wczoraj i dziś” Organizator: Stowarzyszenie im. gen. Bolesława Nieczuja – Ostrowskiego |
konkurs nierozstrzygnięty uczn. klas 4-8 (kilkanaście prac). literacki; Michał Fudalej Oliwia Pastuszak |
B.Stefańska J. Rucińska B.Stefańska J. Rucińska |
5. |
Konkurs poetycki "Ochrona roślin - ochroną życia na Ziemi" |
Kinga Wojteczek (5b) Paulina Szymańska (5c) - III miejsce |
E. Łomnicka |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE/ MIĘDZYNARODOWE |
|||
6. |
Konkurs przedmiotowy ogólnopolski konkurs przedmiotowy “Początki państwa Polskiego”- test wiedzy konkurs on-line (EDI) |
13 uczn klas 4-8 wynik 8.06.20r;. M. Mrozińska,(14msc) Z. Rucińska,(16 msc) P. Kaźmierczak/)Sz. Kowalski(19 msc)S. Zbierzchowski(20 m.) A.Kawalec,(23 msc) K. Koźlik, (49 msc P.Wycka (36 msc.) Jakub Baran (39) O. Ostrowska (41) P. Koralewska (43) K. Kozioł( 45);W. Brzuszczyńska (54m.) |
J. Rucińska |
7. |
Finansoaktywni “Akcja E-dukacja. Planujemy budżet” |
konkurs nierozstrzygnięty (termin IX. 2020r.) kl. 8 WOS; 12 uczn. m.in. Konrad Koperczak Kacper Pietkun Maciej Rojek Jakub Baran Justyna Kopka Natalia Michnowska Inga Wiśniewska Laura Chlebińska |
J. Rucińska |
8. |
Konkurs z biologii Pingwin |
laureat Kacper Brudek 6a, wyróżnienie Paulina Szymońska 5c |
M. Pruszak |
9. |
“Dzieci bajki piszą” |
Paulina Szymańska (5c) konkurs nierozstrzygnięty |
E. Łomnicka |
10. |
Kangur Matematyczny |
Kl. 2d Zbierzchowski Krzysztof – 105 pkt bdb Ropelewski Krzysztof - 93,75 pkt wyróżnienie Kl. 3b Ropelewska Tamara – 101,25 pkt wyróżnienie Kl. 3c Zych Jakub – 96,25 pkt wyróżnienie Kl.5 Zbierzchowski Stanisław – 131,25 pkt wyróżnienie Mazurek Stanisław 116,25 pkt wyróżnienie Biller Lilianna – 113,75 pkt wyróżnienie Kl. 6 Koźlik Krzysztof – 121,25 pkt wyróżnienie Kl. 8 Puzdrowski Dominik – 116,25 pkt wyróżnienie |
wych. kl. 2d wych. kl. 3b wych. kl.3c Ewa Borkowska Ewa Borkowska Ewa Borkowska Ewelina Krause Ewelina Krause |