• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg
 • Z życia szkoły_28.jpg

Wracamy z akcją Talenciaków

A. Szymaniec

talenciaki ob.1Kochani, od dziś rozpoczynamy akcję SZKOŁY PEŁNE TALENTOW#2! Ponownie zbieramy Talenciaki i na koniec wymienimy je na sprzęt dydaktyczny dla Naszej Czwóreczki! Zasady są proste: robimy zakupy w sklepach LidI,otrzymujemy Talenciaki i skanujemy kod QR lub przynosimy Talenciaki do szkolnej świetlicy. Im więcej Talenciaków, tym więcej atrakcyjnych nagród będziemy mogli wybrać z katalogu.

UWAGA!!!!! W tym roku czeka NIESPODZIANKA!!! Pierwsze10 zarejestrowanych szkół, które zdobędą minimum 1000 Talenciaków na swoim koncie otrzyma urządzenie edukacyjne Knowla Box w prezencie! ZAWALCZMY OTO! WSZYSCY!

Link do zbiórki: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040010216

talenciaki_ob.jpg