Lekkoatletyczne medale

M. Mizerski

halowe zawody LAW rozegranych w tym tygodniu Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8 bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły. Uczniowie z 14 elblaskich szkół podstawowych rywalizowali w czterech konkurencjach: wieloboj sprinterski (2 x 30 m), skok w dal, skok wzwyż oraz pchnięcie kulą. W kategorii chłopców zajeliśmy drużynowo trzecie miejsce. Na wyróżnienie zasługują też osiągnięcia indywidualne: I miejsce Bartosza Rokosznego w skoku wzwyż, II miejsce Wiktora Angelczyka w skoku w dal, III miejsce Martyny Derdowskiej w pchnięciu kulą, czwarte miejsce Oliwiera Tytka w wieloboju sprinterskim (2 x 30 m) oraz piąte miejsce Krzysztofa Nowaka w pchnięciu kulą.

A oto szczegółowe wyniki naszych uczniów:

Dziewczęta:

Pchnięcie kulą: