ZAGŁOSUJ NA NASZE HASŁO PROMUJĄCE MARSZ ZDROWIA 2021!

E. Łomnicka

hasło   Marsz Zdrowia16 października uczennice klasy 7b wzięły udział w Marszu Zdrowia Kocham Cię Życie organizowanym przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek wraz z Zespołem Szkół Gospodarczych w Elblągu. Dziewczyny podczas marszu zaprezentowały się z autorskim hasłem promującym zdrowie, na które można zagłosować na stronie internetowej info.elblag.pl.
Serdecznie zachęcamy do zagłosowania na hasło naszych dziewcząt:
„POWIEDZ NIE CHOROBIE I WALCZ O SWOJE ZDROWIE".
Zagłosować można, klikając tutaj:
Pod zdjęciami znajdują się hasła. Nasze hasło jest jako drugie.

Jeżeli głosują Państwo z telefonu, pod artykułem i zdjęciami należy kliknąć Przejdź do pełnej wersji", ponownie odnaleźć ten artykuł i zagłosować według instrukcji powyżej.
Głosowanie trwa do 2 listopada do godz.12:00.
Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy na nasze dziewczyny!